Martina Rosecká
Na Dolech 73, 586 01 Jihlava
E-mail: m.rosecka@seznam.cz

Manikúra, modeláž nehtů

Manikúra

Manikúra je vhodné ošetření nejen pro ženy, ale i pro muže, jelikož ruce jsou naší vizitkou.
Manikúrou rozumíme úpravu délky a tvaru nehtů, odstranění ztvrdlé kůžičky a v případě přání
i nalakování nehtů.

Masáž rukou

Masáž je vhodná na uvolnění unavených rukou. Uvolňuje kloubní spojení mezi prsty a záprstními kostmi, zápěstí a loket. Zvyšuje prokrvení pokožky a prohřívá ruce.

P-Shine

Je přírodní technika úpravy nehtů, při které se do nehtů vmasíruje pasta složená ze včelího vosku, mateří kašičky a křemičité hlinky. Tato manikúra je vhodná pro lámavé, roztřepené či nerostoucí nehty. Podporuje jejich prokrvení, zdravý růst, nehty posiluje a obohacuje o důležité vitamíny. Po ošetření se nehty krásně lesknou a vypadají upraveně. Tato technika je vhodná i pro muže.

Gelové nehty

Gelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností, odolností a velkou elegancí. Na rozdíl od přírodních nehtů vám takto upravené nehty vydrží 3-4 týdny, než bude nutné provést jejich doplnění. Pracuji s kvalitními gely značky CND. Jsou to hypoalergenní gely bez zápachu, které neobsahují akryláty.

SHELLAC - gel-lak

Shellac je průlomová UV3 technologie, která kombinuje jednoduchost aplikace laků a stálost gelů. Barva se neodlupuje a vydrží na nehtu až 3 týdny, zároveň chrání a posiluje přírodní nehty.